WSPÓŁPRACA

Rynek GSM to jedna z najbardziej dynamicznych branż, odpowiadająca na coraz większe potrzeby Klientów. Nowe technologie i trendy są obecne już w każdym domu. A wraz z nimi wszelkie usługi, związane z ich serwisowaniem, kupnem czy sprzedażą.
Firma 4tel jest obecna na rynku polskim od ponad 15 lat. Nie tylko jako punkt handlowo – usługowy. Naszą ambicją jest również wielokierunkowa współpraca. Posiadamy sieć specjalistycznych sklepów z telefonami oraz akcesoriami GSM. Obecnie obejmuje ona 15 dogodnych lokalizacji, otwartych na sugestie i potrzeby Klienta. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub jednego z naszych stacjonarnych punktów, które znajdują się w Warszawie, Ciechanowie, Głogowie, Grójcu, Malborku, Piasecznie, Krakowie, Sieradzu, Sochaczewie, Skarżysku-Kamiennej i Żyrardowie.


Posiadasz kilka telefonów komórkowych i chciałbyś je sprzedać? Zapraszamy do nas. Wymienisz je na inny model lub zamienisz na gotówkę, poszerzając nasz asortyment o kolejny model. Twoi pracownicy zgłaszają usterkę w firmowych telefonach lub też chciałbyś dokupić im pokrowiec czy podstawkę? Szeroki wybór akcesoriów dedykowanych pod konkretny model znajdziesz w naszych punktach. A może twój operator przestał mieć konkurencyjną ofertę i chcesz go zmienić, ale twój telefon posiada blokadę? Nasz serwis pomoże rozwiązać problem bez konieczności długiego oczekiwania. Jeśli masz doświadczenie korzystania z wielu serwisów i chcesz znaleźć jeden solidny, również polecamy usługi 4tel. Sprawdź na mapce, dołączonej do strony, który z naszych punktów jest położony najbliżej ciebie. Nasi stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.


4tel współpracuje również z autoryzowanymi dostawcami sprzętu elektronicznego, części oraz akcesoriów. W naszych punktach można znaleźć szeroki wybór oryginalnych futerałów, etui oraz innych elementów do urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz nam zaoferować swoją pomoc w poszerzaniu asortymentu w zakresie nowoczesnych technologii GSM, dowozie akcesoriów lub w inny sposób, również zapraszamy do kontaktu. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy, preferencyjne ceny oraz możliwość dotarcia do szerokiego grona Klientów, korzystających z naszych 16 sklepów. 4tel to także propozycja dla podobnych punktów. Jeśli prowadzisz podobny sklep i brakuje ci odpowiednich elementów czy też części do serwisowania, zgłoś się do nas. Wspomożemy cię swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i sprzętem. Można się z nami skontaktować przez naszą stronę internetową lub jeden z punktów handlowych.